Рерайт


Рерайт - це переробка текстового матеріалу з метою надання такому тексту унікальності.

Рерайт з англійської перекладається як "переписування». На відміну від шкільного викладу, рерайт тексту означає переказ його своїми словами, так, щоб текст відрізнявся від оригіналу, передаючи при цьому той же зміст. Рерайт робить текст єдиним у своєму роді.

Навіщо це потрібно?

Текстове наповнення сайту дуже важливо для того, щоб зацікавити відвідувачів. Але, крім цього, воно дуже істотно впливає на пошукову видачу по запитах в пошукових системах. Як правильно його зробити для веб сайту, знають фахівці з написання текстів: копірайтери або рерайтери.

Робота зі створення текстового матеріалу за допомогою рерайта більш проста, ніж копірайт (написання нових статей) і дешевше оплачується. Досить часто замовнику достатній саме рерайт. Рерайт дає можливість створювати оригінальні тексти, а це дуже важлива умова для успішного просування сайту в пошукових системах.

Копіювання чужих матеріалів ніколи не заохочувалося, особливо це важливо зараз в мережі Інтернет. Пошукові системи швидко це виявлять. І чим вище унікальність тексту, тим вище пошукова видача. Чим вона вища, тим більше відвідувачів сайту залучаються з пошукових систем. А будь-який власник сайту сильно зацікавлений, щоб на сайт заходило більше клієнтів.

Рерайтер знає певні правила, які потрібно враховувати при написанні тексту, і вміє надати змісту Вашого сайту винятковість.

Звертаючись до професіоналів, Ви поліпшите якість контенту свого сайту.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика