Макет

Переваги професійної верстки:

Компактний код. Пошукові системи легше сприймають сайти з компактним кодом. Такий код забезпечить професійна верстка з використанням стилів CSS. Сайт з компактним кодом легше просувається в Інтернеті і, відповідно, привертає більше користувачів.

Мала вага. Чим швидше завантажується сайт, тим більше ймовірність утримати користувача на ресурсі. Адже якщо завантаження сайту або окремих його сторінок буде затримуватися, відвідувач може не захотіти чекати і перейти на інший сайт.

Кросбраузерність. Різні браузери по різному обробляють веб-сторінки. Професійна верстка сайту гарантує коректне відображення всіх його сторінок, незалежно від браузера. Така верстка дозволяє відображати розроблений дизайн сторінок без спотворень, правильно відображати тексти, зберігає робочими посилання, кнопки, спливаючі вікна. Тільки професійно зверстаний сайт гідно представить Вашу фірму в Інтернеті.

Кросплатформеність. Забезпечується повноцінна робота з сайтом не залежно від пристрою, з якого користувач зайшов в Інтернет, і від встановленої операційної системи.

Універсальність використання (зручне юзабіліті). Сучасні веб-сайти проектуються у відповідності зі стандартами W3C, для забезпечення доступності змісту сайтів для користувачів портативних пристроїв і для людей з обмеженими функціональними можливостями.

Наша веб-студія пропонує послуги по табличній (TABLE) і блокової (DIV) HTML верстці макетів сайтів, відповідної сучасним стандартам Інтернету (HTML, CSS, XML).

 

Таблична верстка (TABLE)

Відносно простий спосіб створення каркаса сторінки з чітким закріпленням її елементів. Легко здійснюється контроль над відображенням в браузерах. Структура дизайну та табличні дані компонуються одночасно. Таблична верстка сайту заснована на верстці таблиць, для цього використовується тег table. Зарубіжні верстальники табличну верстку використовують рідко.

 

Блокова верстка (DIV)

Це більш сучасна верстка, заснована на застосуванні таблиці стилів CSS.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика