Лікування сайтів від вірусів

Наша компанія пропонує послуги з лікування сайтів від вірусів і відновленню пошкоджених вірусами сайтів.

Віруси все частіше стали заражати інтернет-сайти. При цьому звичайні антивірусні програми не можуть впоратися з цією проблемою. Це відбувається тому, що на сторінках сайту немає тіла вірусу. Вірус тільки прописує в коді сторінок посилання на зовнішній сайт, що поширює вірус. Текст самого посилання не вказує антивірусу на її зловмисність. При лікуванні сайту з коду сторінок посилання на вірус видаляються найчастіше "вручну". Для цього потрібно переглянути коди сторінок і визначити чужі включення. Часто це блоки JavaScript або елементи IFRAME.

Якщо сайт заражений вірусом, потрібно терміново його виявити і видалити. На це є вагомі причини:

  • Вірус пошкоджує сайт.
  • Відвідувачам сайту загрожує зараження вірусом персональних комп'ютерів.
  • Сайт, заражений вірусами, забанити пошукові системи. Пошукові системи ще дають на виявлення вірусів і лікування від них сайту кілька днів. У цей час заражений сайт буде все ще знаходитися в результатах пошуку, але поруч з'являється сповіщення про небезпеку вірусного зараження відвідувачів.
  • Небажано намагатися самостійно позбавитися від вірусів, так як шкідливий код вірусу легко переплутати з виконавчим кодом. Можлива безповоротна втрата даних на сервері.

Ми можемо швидко і безпечно вилікувати від вірусів Ваш сайт, відновити пошкоджений сайт.

У лікування сайту входить:

  • Досконала перевірка файлів сайту.
  • Видалення вірусів.
  • Пошук уразливості сайту на предмет зараження.
  • Усунення уразливості.

Поява вірусів на сайті часто пов'язано з зломом акаунтів користувачів, що мають паролі доступу до сервера, або з використанням вразливостей в програмному забезпеченні. При необхідності потрібно змінити паролі і обмежити права користувачів, перевірити на зараження ті машини, з яких вчиняється адміністрування сайту. Бажано оновити програмне забезпечення, яке використовується для функціонування сайту. Зараженню піддаються системи управління контентом, плагіни, серверне програмне забезпечення, наприклад операційна система, веб-сервер і СУБД.

Після лікування сайту ми проведемо його аудит і запропонуємо методи захисту, для запобігання подібних інцидентів.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика