HomeВеб-сервісДизайнДизайн сайта

Разработка дизайна веб-сайта

Web дизайн —  це створення впорядкованої структури кожної сторінки сайту, їх грамотне художнє оформлення з урахуванням тематики і завдань ресурсу. Статистика говорить, що успіх майданчика залежить від перших 2-3 секунд знайомства користувача з нею. За цей час людина не встигне розглянути всі види послуг або товарів, зручну навігацію або наявність акційних пропозицій, зате встигне звернути увагу на візуальний вигляд вашого ресурсу.

Як бачимо, веб дизайн — це своєрідна вудка, на яку можна зловити покупця або дозволити йому вислизнути.

Кроме того, графическое оформление чётко отделяет вашу компанию от конкурентов. А его качество позволяет оценить ваш уровень уважения и отношения к клиентам.

Наше завдання на цьому етапі - продумати логіку взаємодії з динамічними елементами, розробити алгоритми переходів між розділами і грамотно розмістити основну інформацію. Програмісти і розробники визначають наскільки комфортним буде розміщення блоків інтерфейсу на сайті і їх функціонал.

Під час створення дизайну сайту наші фахівці пропонують замовнику більше 5 варіантів колірних гам, шрифтів і стилів форм, списків і кнопок і т. Д. Ми піклуємося, про комфортний використанні користувачем сайту і прислухаємося до побажань замовника.

Разработка уникального дизайна

 Web дизайн сайту: основні функції

 • Привертає аудиторію.
 • Відповідає бізнес задачі і інтересам ЦА.
 • Представляє компанію в інтернеті.
 • Підвищує впізнаваність і імідж веб-проекту.
 • Управляє увагою клієнтів, зацікавлює їх.
 • Полегшує роботу з можливостями бізнесу: замовлення, покупку, бронювання, пошук необхідної інформації і т.д.

  

Купити дизайн сайту: від чого залежить вартість?

Щоб оцінити фінансові витрати на проект, буде потрібно відповісти на наступні питання:

 • Який потрібен тип сайту? Дизайн сайту фірми, інтернет-магазину або посадкової сторінки вимагатиме різного об'єму робіт, а значить і різної оплати.
 • Яка стилістика майданчика? Мінімалізм, Flat Design, типографіка, класика або корпоративний? Це напрямки різної складності. Деякі з них створюються досить просто, для інших же може знадобитися залучення аутсорсеров.
 • Чи потрібен адаптивний дизайн або необхідно створити мобільну версію сайту? Ціна буде варіюватися від ситуації.
 • Наскільки важлива ексклюзивність дизайну? Розробляючи веб дизайн, фахівець може скористатися готовим шаблоном або почати сайт з нуля. У випадку з шаблоном береться готова структура і наповнюється відповідно до цілей замовника. Цей варіант виконується швидше і коштує дешевше, але і знижує унікальність ресурсу. При замовленні веб дизайну з нуля створюється унікальний макет. Це коштує дорожче, але як правило, швидше себе окупає.
 • Заказать дизайн сайта

Створити дизайн сайту: етапи

 Загальні етапи розробки дизайну і створення сайтів складаються з:

 • Розробки прототипу, яка передбачає визначення з типом і структурою сторінок ресурсу, отрисовку смислових блоків і розміщення основних елементів.
 • Твердження і вибору стилю. Згідно з тематичним і бізнес напрямком майданчика визначається стиль сайту (ар-деко, мінімалізм, ретро, ​​органік і інші).
 • Розробки веб дизайну сайту, яка починається з вибору колірного рішення, шрифту і подібних елементів, і закінчується отрисовкой макетів сторінок по прототипам.
 • Створення адаптивної версії дизайну для головних сторінок. Адаптація допомагає пристосувати сайт до розмірів екрану будь-якого гаджета.

Якщо розібратися в подробицях, то розробка веб-дизайну сайту передбачає такий порядок дій:

 • Визначення з палітрою кольорів. На цьому етапі дизайнери створюють фірмовий стиль ресурсу, який включає: колірні рішення для фону, контрастні відтінки для виділення основної інформації, окреме виділення кнопок для замовлення або призову.
 • Створення композиції. Розробка дизайну для сайту включає коректне розміщення блоків на сторінці. Елементи оформлення повинні бути привабливими, практичними та функціональними. Різні техніки оформлення дозволяють поліпшити сприйняття сайту клієнтом.
 • Вибір шрифту. Велика частина сайтів - це тестовий контент, тому потрібно приділити чимало часу для розробки естетичної типографіки. Стиль і кегль, накреслення і інтерліньяж - все це інструменти впливу на емоції відвідувача і спосіб йому запам'ятатися.
 • Інтеграція анімованих ефектів. Анімація теж спосіб створити зв'язок з клієнтом, вона привертає увагу і змушує взаємодіяти відвідувача з сайтом. Варіанти: імітація удару по екрану, спалах, хитання, пульсація, зрушення, паралакс-ефекти і інше.
 • Вибір фону. Яскраві тематичні зображення, іконки, бекграунд, по-перше, привертають увагу, а, по-друге, наділяють ресурс «характером».
Заказать разработку web дизайна

Замовлення дизайну сайту і супутні послуги
 

Редизайн сайту
Редизайн сайту означає модернізацію вже наявного дизайну. Тенденції сучасного ринку змінюються щодня, щоб утриматися серед конкурентів необхідно стежити за останніми IT-новинками і вдосконалювати свій ресурс.

Фахівці можуть модифікувати як весь дизайн, так і його окремі елементи. Крім того, з часом будь-який сайт вимагає реорганізації елементів, додаванні нових розділів і сервісів. Редизайн ресурсу передбачає і технічні правки: оптимізацію роботи графічної частини або ресурсовитратності модулів.

Дизайн мобільного додатка
Деякі замовники разом з розробкою веб дизайну ресурсу замовляють послугу дизайну мобільного додатка. Вона має на увазі опрацювання:

 • цілей і завдань програми;
 • макетів і графічної частини;
 • призначених для користувача сценаріїв роботи і комфортних для користувача інтерфейсів;
 • варіантів оформлення сторінок для iOS, Android, Windows Phone;
 • логіки додатка;
 • юзабіліті тестів і тестових сценаріїв.

Web дизайн сайта

 

Дизайн Лендінзі

Якісний дизайн веб сайтів дозволить робити неможливе: продавати на одній сторінці більше товарів, ніж на цілому сайті.

Landing page ідеально підходить для донесення позначених думок і утримання клієнта на пропозицію (купити, замовити, залишити контакти і т.д.). Статистика говорить, що Лендінгем з продуманим і оригінальним дизайном може збільшити конверсію більше ніж на 51%.

Вирішити, який саме дизайн буде ідеальним для вашого бізнесу можна тільки після консультації з фахівцями. Наприклад, для сайту з товарами масового споживання краще вибирати оригінальний дизайн, щоб виділитися на тлі конкурентів.

Разработка дизайна корпоративного сайта

Дизайн корпоративного сайту

Корпоративний сайт - портрет компанії в мережі. Якщо правильно продумати його дизайн, це підвищить імідж компанії в очах клієнта і продемонструє її солідність. Для корпоративних сайтів часто вибирають мінімалістичний дизайн, що викликає велику прихильність у статусному аудиторії (власників бізнесу, керівників відділів). Також в оформленні корпоративних ресурсів рекомендується використовувати інфографіку, схеми, таблиці. Це підвищує рівень візуального сприйняття інформації, а простота в дизайнерському оформленні ще й прискорює завантаження сторінки.

Навіть мінімалістичний дизайн можна зробити упізнаваним, доречна flash-анімація або слайдовий показ привернуть увагу і виділять ваш продукт серед інших.

Створення корпоративного сайту передбачає деяку передпідготовки, яка включає в себе створення маркетингової стратегії, визначення ЦА і послуг з розкручування ресурсу. Грамотно обрана стратегія розвитку в комплексі з продуманим фірмовим дизайном - це ефективний інструмент, щоб:

 • завоювати аудиторію;
 • підвищити імідж;
 • виділиться серед схожих майданчиків.
 • Индивидуальный дизайн сайта

Індивідуальний дизайн сайту

Дизайн такого типу - це не тільки оригінальне оформлення, а й ретельне опрацювання системи навігації та інтерфейсу. Крім того, оригінальний дизайн часто допомагає сторінок вийти в топ пошукової видачі. Такий ресурс цікавий і клієнтам, і оптимізаторів.

Чим відрізняється шаблонний сайт від індивідуального?

 • З нуля отрісовивается ексклюзивний і неповторний дизайн.
 • Створюється з високою роздільною здатністю графічних елементів, тому завжди виглядає виграшніше.
 • Гармонійний в поєднанні всіх стилів і колірних параметрів.
 • Концептуальний і орієнтований на потреби конкретного замовника і його цільової аудиторії.
Дизайн интернет-магазина

 Дизайн сайту інтернет магазину

Що найважливіше в ресурсах такого типу? Зрозуміло, це працює естетика і функціональність. Якщо до цього додати просту для користувача навігацію і доступну інформацію, то ви отримаєте ідеальний ресурс для вирішення бізнес задач.

 Хороший сайт інтернет-магазину, як мінімум, затримує користувача на сторінках своїх каталогів, а, як максимум, викликає бажання щось придбати.

 Щоб оформлення магазину не «напружувало» клієнта розробникам потрібно подбати про з'єднання зрозумілості та оригінальності в одному ресурсі.

 6 причин замовити редизайн у нас

 • Сайт створено, але клієнтів не побільшало? Найчастіше проблема в непродуманої структурі і оформленні. Вихід із ситуації: перелінковка сторінок і модифікація дизайну майданчики.
 • Користувачі швидко покидають сайт? Можливо, вони просто не розуміють пристрій навігації. Рішення: спростити структуру. Між користувачами і вашими послугами не повинно бути бар'єрів.
 • Ресурс більше не відповідає напрямку бізнесу? Вихід: займіться редізайном сайту, щоб зробити його адекватним для користувача запитів і не втратити напрацьовану аудиторію.
 • Веб-сайт не виглядає? Можливо, дизайн ресурсу просто застарів. Рішення: переоформити логотип і фірмові кольори, «освіжити» зовнішній вигляд інтернет-ресурсу.
 • Сайт гальмує і повільно завантажується? Зауважимо, що навіть самий свіжий з технічного боку ресурс втратить свій функціонал вже через пару років. Вихід: стежити за сучасними тенденціями і впроваджувати їх в свої проекти.

 Вимоги до працюючого дизайну сайту

 • Комфорт для користувача. З майданчиком комфортно працювати і клієнтові і адміністратору. Структура сайту і алгоритми взаємодії з ним повинні бути простими для інтуїтивного розуміння. Але простота не означає марність, оформлення сайту має бути функціональним.
 • Графіка. Цей аспект може зробити сайт таким, що запам'ятовується і оживити нудні цифри або текст.
 • Маркетингове просування. Як би не було дивно, від графічної репрезентації сайту багато в чому залежить його майбутнє просування в інтернеті. Правильно продумана структура ресурсу допоможе в подальшому домогтися високої конверсії у видачі.
Яркий дизайн сайта

Розробка веб дизайну від ТОВ "ТІСА"": особливості створення

 • Ми розробляємо тільки ексклюзивні дизайнерські рішення для вашого бізнесу.
 • Створюємо дизайн, орієнтований саме на вашого потенційного клієнта.
 • Формуємо позитивний образ компанії в очах покупця. Функціональність, інтуїтивність і естетичність - ось наші головні пріоритети під час створення ідеального веб оформлення.
 • Чи вміємо робити універсальний продукт, всі наші сайти однаково коректно відображаються на будь-якому гаджеті.
 • Завжди виконуємо базову seo-оптимізацію, яка сприяє індексації сайту в пошукових системах.
 • Підтримуємо наші проекти після їх запуску і гарантуємо безкоштовну технічну консультацію.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика