Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

ГАРАНТІЇ НА РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ПЕРИФЕРІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Умови проведення ремонту та надання гарантій

 • ТОВ "ТІСА" надає гарантію на всі види виконаних робіт та на деякі види комплектуючих ПК, ноутбуків, принтерів, планшетів та інших пристроїв. Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали.
 • Перед початком проведення ремонтних робіт наш спеціаліст обов’язково проводить діагностику та заздалегідь обговорює умови ремонту з клієнтом. При згоді на ремонт діагностування стає безкоштовним.
 • Термін виконання робіт становить від 3 до 14 днів, але в деяких випадках може бути продовжений, в такому разі всі деталі узгоджуються з клієнтом.
 • Ми не несемо відповідальності за втрачені дані споживача.
 • У випадку втрати квитанції, видача виробу проводиться при наявності документу, що засвідчує особу, яка здала виріб.
 • Діагностика та ремонт здійснюється без участі замовника.
 • У нас можливі знижки для постійних клієнтів.
 • Інформацію про етапи виконаних робіт можна дізнатися за телефоном, який вказаний на нашому сайті в розділі контакти.
 • Виріб приймається в ремонт при наявності повної комплектності.
 • Якщо вказаний недолік має періодичний характер, то початком роботи над його виправленням вважається день появи недоліку. Якщо даний недолік не було виявлено, вважається, що виріб не перебував у ремонті.
 • Отримання виробу після ремонту здійснюється тільки після пред’явлення квитанції.
 • При видачі виробу клієнт проводить перевірку на відсутність попередніх несправностей, підписується акт виконаних робі

  РЕМОНТ ЛАЗЕРНИХ ТА СТРУМЕНЕВИХ ПРИНТЕРІВ

 

PrintersТОВ "ТІСА" пропонує послуги з обслуговування та ремонту офісної техніки і гарантує високий рівень якості. Ми оперативно виконуємо свою роботу з ремонту принтерів (лазерних та струменевих), сканерів, МФУ таких виробників: Canon, Xerox, HP (Hewlett Packard), Epson, Brother, Samsung, MB (Office Center), Lexmark, OKI, Sharp, Panasonic та інші.

Варість ремонту струменевих принтерів Epson починається від 450 грн.

Важливим етапом ремонтних робіт є профілактика. Вона дає змогу уникати частих звернень у сервісний центр і, відповідно, потребує менших затрат Ваших коштів. Під час використання техніки накопичується пил, частинки тонера чи чорнила, і це, звичайно, погіршує якість друку. Разом з тим пошкоджуються певні частини апарату, а їх забруднення призводить до перегрівання і, як наслідок, виходу з ладу офісного обладнання.

 

SBPCH_printerНа струменеві принтери встановлюємо систему безперервної подачі чорнил (СБПЧ), за допомогою якої витрати на друк суттєво знижуються.

Ми здійснюємо заправку картриджів, адже недоцільно кожного  разу купувати новий, вартість якого складає більше половини вартості принтера.  При цьому якість друку буде такою самою, а Ви значно збережете свій бюджет.

Багато користувачів вважають, що процес заправки є доволі простим, варто лише засипати тонер чи залити чорнило, але вони не знають інших важливих деталей, без яких успішне використання техніки неможливе. Тому це виконати може тільки досвідчений фахівець, який добре знає внутрішню будову картриджів.

 

Laser_cartridgeТакож ми здійснюємо відновлення картриджів, тобто проводимо заміну зношених або пошкоджених деталей. Цей процес включає очищення всіх складових картриджа, зняття залишкового заряду, заміну фотобарабана та інших частин принтера.

Якщо Ваш друкуючий пристрій поламався, не витрачайте час на самостійне вирішення проблеми, адже необережне поводження може спричинити необоротні наслідки. Наші спеціалісти допоможуть так, як Вам зручно: або  у нашому центрі, або у Вашому домі чи офісі. Прибувши до Вас, спеціаліст проведе повну діагностику, професійний ремонт, використовуючи тільки якісні витратні матеріали та оригінальні комплектуючі.

 

ТОВ "ТІСА" цінує кожного клієнта по-особливому.

Усі Ви, звертаючись із різними проблемами, знайдете у нас їх швидке та професійне вирішення, а ми, у свою чергу, надамо такі можливості, щоб кожен із Вас був задоволений роботою компанії, бо це і є нашою метою.

Asus_Nexus

Ремонт планшетів різних виробників

У сучасному світі планшетні комп’ютери займають чи не найперше місце серед шанувальників висококласних новинок. Вони є зручними у користуванні, як смартфони та багатофункціональні, як ноутбуки. Але, на жаль, всі електронні пристрої потребують ремонту. Найбільш вразливим місцем планшета являється сенсорний екран (тачскрін), який при необережному використанні може бути пошкоджений. Використання захисної плівки та спеціального футляру не гарантує повного захисту, вони лише оберігають виріб від подряпин та попадання пилу, але не від падіння. При ударі можуть з’являтися тріщини і це потребує заміни сенсора. Не намагайтеся самому виправити цю проблему, адже цей процес потребує певних навиків та спеціального інструменту, тому краще звернутися в ТОВ "ТІСА".

При тривалому навантаженні, особливо в умовах підвищеної температури, виникає проблема перегріву. Звичайно ж, важко створити компактний та водночас потужний пристрій, не стикаючись з цим недоліком.

Якщо з Вашим планшетним “другом” стався прикрий випадок, ми завжди готові швидко та якісно вирішити проблему, адже з розумінням ставимося до кожного клієнта. У нас Ви отримаєте професійну діагностику, а також кваліфіковане консультування щодо питань правильного використання планшета.

ТОВ "ТІСА" вирішить й інші проблеми на високому рівні, зокрема, заміну дисплею, акумулятора, роз’ємів, корпусу та інших елементів планшетного комп’ютера.

 

Apple_iPad

Ремонт Apple

Планшети Ipad компанії Apple є найпрестижнішими та дуже надійними пристроями, але як і в інших планшетах, слабким місцем є тачскрін. Ще однією проблемою являється несправність системного роз’єму, при цьому Ваш Ipad не заряджається або не розпізнається комп’ютером. Спеціалісти ТОВ "ТІСА"  проведуть якісну та оперативну заміну цих елементів.

Крім вищесказаних несправностей, інколи доводиться проводити заміну корпусу, динаміків, акумулятора. Ми також здійснюємо оновлення програмного забезпечення.

Ремонт планшетних комп’ютерів потребує професіонального підходу, так як зв’язаний з багатьма тонкощами, тому треба діяти дуже обережно. Довірившись ТОВ "ТІСА", Ви можете бути впевненими у високій якості обслуговування.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика