HomeСервісВідеоспостереження

Відеоспостереження

Наша компанія виконує монтаж будь-яких видів охоронного обладнання:

  • Системи охоронної сигналізації. Ми монтуємо системи сигналізації різної складності, архітектура яких підбирається згідно вимогам замовника та виходячи з типу об'єкта. Залежно від того, на якому об'єкті монтується система - в квартирі, офісному приміщенні, приватному будинку, медичному закладі, в магазині, гаражі - її масштаб, складність, вартість будуть варіюватися. Ми встановлюємо автономні сигналізації, сигналізації зі здачею на пульт охорони, системи охорони периметра і т.д.
  • Системи відеонагляду. Виходячи з озвучених вище критеріїв, ми встановлюємо системи відеоспостереження для дому, квартири, офісу, тренажерного залу, складу, автомийки, торгового центру. Ми працюємо з усіма видами обладнання: починаючи бюджетних аналогових і закінчуючи дорогими IP- "роботами".
  • Системи контролю доступу. Встановлені нами системи контролю доступу, успішно функціонують на об'єктах приватних і корпоративних клієнтів. Ми монтуємо домофони для будинків і офісів, системи обліку робочого часу, турнікети для прохідних і т.д.
  • Комплексні рішення. Всі вищеперелічені системи охорони можуть бути інтегровані нами в один потужний і безвідмовний інструмент для повного контролю за ситуацією на Вашому об'єкті. Більше того, дане комплексне рішення може бути доповнено системою охорони периметра, Протикрадіжні, протипожежної та іншими системами

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика