HomeСервісКомп’ютерні мережі

Комп’ютерні мережі

МОНТАЖ ТА НАЛАШТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ

ТОВ "ТІСА" пропонує прокладання комп’ютерних мереж, розширення вже існуючої мережі та підключення/налаштування комп’ютерів та груп. Відповідно до потреб клієнта ми організовуємо такі види мереж:

  1. Провідні  — забезпечують дальність між об’єктами мережі за домогою кабеля чи оптоволокна. Ще однією перевагою є висока та стабільна швидкість передачі даних, яка не залежить від відстані.
  2. Безпровідні. Основна перевага порівняно з дротовими — це гнучкість прокладання, тобто відпадає необхідність використання кабелів та свердління стін. У цьому випадку використовується шифрування каналу, що дає можливість надійно захистити доступ до мережі та Ваші дані.
  3. Гібридні — перейняли позитивні сторони провідних та безпровідних мереж, наприклад, між будівлями мережа прокладається кабелем, а між офісами — “роздається” по безпровідному каналі, тим самим можна побудувати безпечну мережу, що буде об’єднувати комп’ютери на великій відстані.

 

Комп’ютерні мережі поділяються на декілька типів. Найрозповсюдженішими з яких є  локальні та глобальні. Основна відмінність між ними полягає в тому, що глобальні мережі покривають усю планету, тоді як локальні об’єднують комп’ютери Вашого офісу, підприємства чи бізнесу. Учасником глобальної мережі буде будь-який комп’ютер, підключений до інтернету, а локальної — лише вибрані Вами комп’ютери.

Наша компанія налаштовує обладнання  так, щоб максимально захистити мережу від атак ззовні чи із середини. Ми прокладаємо мережі з доступом до інтернету, без доступу (для обміну файлами), мережі для прикладних програм, налаштування компонентів мереж на нерівноправне використання ресурсів (обмеження активності певних комп’ютерів в мережі з міркувань безпеки). Також налаштовуємо маршрутизатори, модеми та інше мережеве обладнання, налаштовуємо захист бездротових мереж, використовуючи протоколи  шифрувань, щоб звести до мінімуму можливість проникнення в мережу зловмисників, захистити Ваші дані та канал доступу в інтернет. Якісно й надійно, з можливістю підтримки та модернізації  – це ТОВ "ТІСА".

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика